Walentynki 14.02.2020

received_128423575185774

Jak tradycja każe w dniu tym uroczyście celebrujemy wspólnie spędzony czas i łączące nas uczucia. Członkowie Stowarzyszenia wraz z opiekunami spędzili piątkowy wieczór na zabawach, tańcach i konkursach właśnie w siedzibie Stowarzyszenia. Na przywitanie były słodkości, soki i inne napoje. Potem tańce, hulanki, swawole! Konkursy przygotowała pani Bogusia, która również  odczytała wypisane na dużym, czerwonym sercu życzenia dla podopiecznych jak i rodziców. Obdarowała wszystkich złotymi, słodkimi dukatami- na szczęście. Aby uczestnicy nie  opadli z sił wyczarowano dla nich pizze, każdy mógł się poczęstować. Nie sposób ominąć w tańcach i swawolach udziału pani Weroniki, która rozruszała na początku troszkę skrępowane towarzystwo. Wieczór minął przyjemnie, wesoło i mamy nadzieję, że pozostawił miłe wspomnienia. Wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania- serdecznie dziękujemy.