TURNUS REHABILITACYJNO – WYPOCZYNKOWY 2019

20190823_134846

W roku bieżącym z tej formy rehabilitacji skorzystało 28 podopiecznych Stowarzyszenia „Przyjaciel” z opiekunami. Przebywali oni w ośrodkach rehabilitacyjno-wypoczynkowych w Ustce,  Sarbinowie, Dziwnówku, Rabce-Zdrój, Szklarskiej Porębie  i Wągrowcu. Najliczniejsza grupa przebywała po raz kolejny w Sarbinowie w Ośrodku Rehabilitacyjno-Wypoczynkowym "Jagoda".

Właścicielom i pracownikom ORW "Jagoda" oraz pozostałych ośrodków , w których przebywali członkowie Stowarzyszenia serdecznie dziękujemy za miły pobyt.

Zarząd Stowarzyszenia "Przyjaciel" w imieniu swoich podopiecznych dziękuje także wszystkim darczyńcom - Gminie Oborniki, Fundacji Amicis z Wronek, Fundacji TP „Reklama dzieciom” w Warszawie, LBS w Obornikach, darczyńcom 1% podatku, dzięki których pomocy po raz kolejny mogli skorzystać‡ z tej formy rehabilitacji oraz wypoczywać nie tylko nad polskim morzem.